İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği (İKYD)

İletİşİme geçHakkımızda

Çalışma Yaşamı Destek Başvurusu

Hukuki ve Psikolojik Destek Mekanizması Başvurusu Çalışan Haklarının Güçlendirilmesi Projesi, Kıbrıs’ın kuzey kesimindeki özel sektör çalışanının haklarını korumayı, çalışanları sömürüye açık hale getiren koşulları değiştirmeyi ve nihayetinde tüm çalışanların ayrım gözetmeksizin eşit haklardan yararlandığı bir ortam yaratmayı hedeflemektedir.

BAŞVUR

01

Biz Kimiz?

İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği (İKYD), ilk defa 2001 yılında bir grup akademisyen tarafından aktive edilen ve uzun çalışmaların sonucunda faaliyetlerine 2015 yılında başlayan bir sivil toplum örgütüdür.

02

Vizyonumuz

Sürdürülebilir toplumsal başarının elçilerine rehber olmak.

03

Misyonumuz

KKTC’deki çalışma hayatında yer alan tüm paydaşların, İnsan Kaynakları alanında sürdürülebilir kazanımlar elde etmesini hedefleyen, Ülke dinamiklerini dikkate alarak geliştirilen modellerin, çağdaş gelişmeler çerçevesinde uygulanmasını sağlamak.

Üye Ol

Üye olmak için 0546 999 20 22 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir, info@ikydkibris.org adresinden bizlere e-posta gönderebilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Herkes için Eşit Hakklar

İş yerinde haklarına erişemeyen tüm özel sektör çalışanlarına yönelik ücretsiz hukuki destek mekanizması yürürlüğe konuldu. Mekanizmaya başvurmak için “https://bit.ly/3p6aAYn” linkinde yer alan formu doldurarak sürecinizi başlatabilir, haklarınız hakkında bilgi almak için “0546 999 2022” numaralı destek hattına ulaşabilirsiniz.

Stats

İKYD Rakamları

2015 yılından bu yana olan emeğimiz sonucu

Bütçe

Proje Sayısı

Üye Sayısı

Hukuki Destek

Proje Çalışanlarımız

Ahmet Türkdoğan

Proje Koordinatörü

Gözde Öz

İletişim Koordinatörü

Arif Osum

Kapatiste Geliştirme Koordinatörü

Merkez Bina

Ahmet Sadık Sokak,
Lefkoşa, 99010, KKTC

İletişim

+90 546 999 20 22
info@ikydkibris.org

Çalışma Saatleri

Pzt.-Cum: 9am – 5pm
Hafta Sonu: Kapalı

Bizi Takip Edin